تبلیغات
طرفداران نیمار

طرفداران نیمار
نویسندگان

ژاوی هرناندز پس از بازگشت از تعطیلات خود باید با تغییرات زیادی روبرو میشد، و امروز او در کنفرانس خبری خود در باره این موارد به صحبت پرداخت. او خبر استعفای تیتو ویلانووا را اینگونه شرح داد “این یکی از بدترین خبرها در طول زندگی حرفه ایم بود خیلی ناراحت کننده بود.”

کنفرانس خبری ژاوی : خبر رفتن ویلانووا یکی از بدترین خبرها در طول زندگی حرفه ایم بود

از دوشنبه، جراردو تاتا مارتینو مسئول تیم اول بارسا شده است. “چیزها تغییر میکند و ما نیاز داریم تا خودمان را با چیزهای هماهنگ کنیم. او شخصیت جدی دارد، و سخت تلاش میکند و بسیار پویا است، با بعضی تغییر های تاکتیکی … اما ما مانند همیشه مشتاق هستیم، ما همانطور که او تلاش میکند با ما هماهنگ شود، تلاش خواهیم کرد تا با او هماهنگ شویم.”

شروعی امیدوار کننده

با وجود شرایط سخت، ژاوی تغییری در ذهنیت بارسا مشهور احساس نمیکند. “تیم به سختی کار میکند، و ما هنوز مشتاق هستیم تا تاریخ سازی کنیم. هم اکنون روی فرم خوبی هستیم. تاتا مارتینو میتواند روحیه پیروزی را از ما بگیرد.”

او باز هم در مورد مربی جدید عنوان کرد “او فروتن است، شخصی بسیار سخت کوش است و میتواند با هر کسی هماهنگ شود. او دوست دارد چک کند که آیا ما با همه چیز موافقیم.” هافبک بارسا، الویت مربی آرژانتینی جدید تیم را اینچنین دانست و به او این پیشنهاد را کرد “ما باید به قدرتی که در اواخر فصل گذشته بدون اطلاع شروع بعه از دست دادنش کردیم، برگردیم.”

نیمار برای ایجاد تغییر

تغییر بعدی در بارسا،، حضور سوپر استار تازه دنیای فوتبال، در ترکیب بارسلونا است. از ژاوی تقاضا شد تا درباره نیمار نیز صحبت کند. او نیز درباره نیمار گفت “او از آن دسته از بازیکنان است که تغییرات در بازی را رقم میزند. او میتواند گلزنی کند و جریان بازی را برگرداند … او باید خودش باشد، برای اینکه شخصیت خودش را نشان دهد و برای ما آنچه در برزیل انجام میداد را انجام دهد.”

در همین حال، تیاگو آلکانترا را هم بارسا را ترک کرد. ژاوی برای هم تیمی سابق خود بهترین ها را در بایرن آرزو کرد. “به زودی خواهیم فهمید که او اشتباه کرده است یا خیر. او یک بازیکن با استعداد خارق العاده بود کسی که هر جا رود، خوب کارخواهد کرد. ما یکی از ستاره های آینده را از دست دادیم.” او قبل از اینکه درباره شایعات مطرح شده پیرامون سسک اظهار نظر کند، گفت “به نظر من او به اندازه کافی آرام است”. ژاوی اضافه کرد “او در حال کار کردن با تیم است و با انگیزه به نظر میرسد، بنابراین چیز بیشتری نیاز به گفتن در این باره نیست.”

یادی از رامالتز

ژاوی هرناندز که رکورد دار تعداد بازی در تمام ادوار بارسا است، درباره مرگ آنتونی رامالتز هم صحبت کرد، یکی از اسطوره های آن تیم بارسا که موفق به کسب ۵ کاپ شده بود. “او اسطوره بود و امروز روز بسیار غمگینی است. ما سعی میکنیم تا در روز جمعه و در بازی خوان گمپر به او احترام بگزاریم، او مستحق این است که به بهترین نحو از او یاد شود. او استاندارهای جدیدی را در این باشگاه به وجود آورد.”
طبقه بندی: اخبار و مصاحبه،
[ چهارشنبه 9 مرداد 1392 ] [ 08:10 ب.ظ ] [ Ramin109 ]
درباره وبلاگ

با سلام خدمت شما دوستان.این وب برای حمایت از ستاره برزیلی دنیای فوتبال نیمار ساخته شده.در اینجا سعی دارم اخبار+کلیپ+عکس و... قرار بدم تا همه طرفداران نیمار بتونن استفاده کنند.لطفا با انتقادات و پیشنهادات خودتون ما رو در این راه یاری کنید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
\/up2/75152152836801485171.gif" alt="" border="0">


Online User

طرفداران نیمار

مسی و نیمار

هواداران نیمار

نیمار بهترین بازیکن دنیا