تبلیغات
طرفداران نیمار

طرفداران نیمار
نویسندگان

دیگر روز جمعه،به جزنیمار جوردی آلبا هم در عمل مشابهی در اسپانیا لوزه هایش را عمل می کند و داوید لوئیز در برزیل بینی شکسته اش را به دست جراحان می سپارد.

Neymar con sus trofeos

رونکو، پزشک تیم ملی برزیل در صحبت هایی به اسپورتس کوپه درمورد بیماری نیمار صحبت کرده و یادآوری کرده که اوضاع لوزه های نیمار حاد و بحرانی نیست. او دراین باره گفته:«این جراحی در حقیقت به نوعی پیشگیری است تا نیمار بتواند از بهترین میزان سلامت برخوردار باشد و عضلات و بدن سالمتری داشته باشد. دراین راستا، این جراحی مهم است. ما تصمیم گرفتیم که او زیر تیغ جراحی برود و روز جمعه لوزه هایش را در می آوریم. چون لوزه های متورمی دارد. او بدین ترتیب بعد از جراحی می تواند از چند هفته تعطیلاتش بهره ببرد و درطول این مدت بهبود خواهد یافت و در اوج آمادگی به بارسلونا خواهد رسید و فصل را کاملا عادی و زبیعی شروع خواهد رد.»
*
پزشک برزیل درمورد احتمال چاق شدن نیمار گفت:« فکر می کنم که بعد از انجام عمل جراحی لوزه، او یک کیلو چاق می شود. چون لوزه های مثل لوزه های نیمار، همیشه باعث کاهش وزن می شوند و این عمل جراحی به او کمک خواهد کرد.»
*
از سوی دیگر روز جمعه،به جزنیمار 2 بازیکن دیگر هم زیر تیغ جراحی می روند. جوردی آلبا هم روز جمعه در عمل جراحی مشابهی در اسپانیا لوزه هایش را عمل می کند و داوید لوئیز در برزیل بینی شکسته اش را به دست جراحان می سپارد.طبقه بندی: اخبار و مصاحبه،
[ چهارشنبه 12 تیر 1392 ] [ 05:49 ب.ظ ] [ Ramin109 ]
درباره وبلاگ

با سلام خدمت شما دوستان.این وب برای حمایت از ستاره برزیلی دنیای فوتبال نیمار ساخته شده.در اینجا سعی دارم اخبار+کلیپ+عکس و... قرار بدم تا همه طرفداران نیمار بتونن استفاده کنند.لطفا با انتقادات و پیشنهادات خودتون ما رو در این راه یاری کنید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
\/up2/75152152836801485171.gif" alt="" border="0">


Online User

طرفداران نیمار

مسی و نیمار

هواداران نیمار

نیمار بهترین بازیکن دنیا